Sekretariat

42 214-91-11

KONKURSY JĘZYKOWE

KONKURSY JĘZYKOWE

Koniec roku obfituje w konkursy językowe. Uczniowie klas drugiej i trzeciej o profilu matematyczno-fizycznym stanęli w szranki V Olimpiady Języka Angielskiego z Elementami Technicznymi dla Szkół Średnich 2024 organizowanego przez Politechnikę Łódzką. Maksym Drygała, Adam Szydlik, Jan Wrzecioniarz, Adam Kozlowski oraz Mateusz Bogucki zakwalifikowali się do finału etapu ogólnopolskiego.
27 maja 2024 uczennice klas trzecich Kinga Łagiewska i Anna Pakuła wzięły udział w IX Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym w języku angielskim. Miło nam poinformować, że Anna Pakuła z klasy IIIF zajęła III miejsce na etapie regionalnym. Temat tegorocznego wystąpienia brzmiał: Are we thinking creatures that feel or feeling creatures that think?
Natomiast w tegorocznej szkolnej edycji konkursu Public Speaking prym wiodła klasa IIH. Zwyciężył Krystian Kubik, II miejsce zdobyła Kinga Kalinowska, a III miejsce ex aequo przypadło Marii Drabikowskiej z IIA i Amelii Jędrczak z IIIA. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.
Skip to content