Uczennica klasy 2G Monika Majchrzak wygrała stypendium letnie Camp Rising Sun i będzie reprezentować nasz kraj, jako jedyna Polka(!) na 4-tygodniowym międzynarodowym obozie w Nowym Jorku w USA 😍

Monika przeszła kilkuetapową rekrutację, m.in. pisała esej w języku angielskim, brała udział w rozmowie rekrutacyjnej czy w warsztatach z innymi kandydatkami.
Finałowy etap miał miejsce w Krakowie, do którego zakwalifikowała się również druga uczennica naszej szkoły, Jagoda Ścibor.

Celem programu jest promowanie międzynarodowego dialogu oraz wspieranie wzajemnego zrozumienia i tolerancji pośród młodych i ambitnych uczniów pochodzących z wielu krajów z całego świata. Monika poleci do Nowego Jorku pod koniec lipca.

Gratulujemy wspaniałej przygody 😍