Zgodnie z Regulaminem przyznawania jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego, do składania wniosków w kategorii „uczeń” uprawnieni są dyrektorzy lub wicedyrektorzy szkół ponadpodstawowych (licea ogólnokształcące, technika, branżowe szkoły I stopnia, szkoły policealne, z wyłączeniem szkół dla dorosłych). Każdy podmiot może złożyć do 3 wniosków o przyznanie stypendium.

Przypominamy jednocześnie, iż zgodnie z zapisami Regulaminu:

·      odstąpiono od konieczności dołączania do wniosków kserokopii dokumentów potwierdzających osiągnięcia kandydata – potwierdzenia dotychczasowych osiągnięć kandydata do stypendium dokonuje podmiot wnioskujący we wniosku o stypendium;

·         określono maksymalny okres z jakiego oceniane będą osiągnięcia kandydata do stypendium – osiągnięcia z ostatnich 3 lat kalendarzowych poprzedzających rok złożenia wniosku, do dnia jego wpływu do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego (pozwoli to na ocenę najbardziej aktualnych osiągnięć kandydatów do stypendium).

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem i składania wniosków.

Załączniki:

– Regulamin stypendia jednorazowe 2019.pdf