Kuba Lis – uczeń klasy III f (matematyczno-fizyczno-angielska) po przejściu dwóch etapów zakwalifikował się do finału Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego, organizowanego przez Uniwersytet Jagielloński. Zakwalifikował się też do półfinału Powszechnego Internetowego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół średnich, którego organizatorem jest Politechnika Warszawska.

W okręgowych zawodach (woj. łódzkie) Olimpiady Statystycznej Mikołaj Wagrowski z klasy IIIa (matematyczno-geograficzno-angielska) zajął V miejsce, Kuba Lis (III f)-VIII miejsce i Patryk Krykwiński (III a) zajął XXII miejsce.

Kuba Lis (III f) i Ola Pietrucień (III f) zakwalifikowali się do II etapu Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki. Organizatorem jest AGH w Krakowie.

Uczniowie z klasy III f – Kuba Lis, Ola Pietrucień i Maciek Kopa zakwalifikowali się do zawodów finałowych konkursu „Matematyka Moja Pasja”, którego organizatorem jest Instytut Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego.

W konkursie im. prof. Krysickiego „W Świecie Matematyki”, który organizuje Politechnika Łódzka, naszą szkołę reprezentować będą uczniowie klasy III f: Kuba Lis, Ola Pietrucień i Asia Bednarkiewicz.

Wszystkim gratulujemy dotychczasowych wyników i trzymamy kciuki na kolejnych etapach konkursów.