Uroczystość z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły, w tym również absolwenci, zaprezentowali program artystyczny pt. Koniec lata… . Było to spotkanie z klasyką  kabaretu – z kulturą słowa, dowcipem, komizmem oraz niedoścignioną grą słów.

Młodzież przygotowała piosenki i skecze z Kabaretu Starszych Panów. Panowie może i byli “starsi”, ale ich poczucie humoru okazuje się być wciąż aktualne, o czym świadczyło ciepłe przyjęcie przedstawienia. Aluzja, humor nienastawiony na puenty tylko na skojarzenia, ironia, przenośnia, absurd czasem dziwność – wszystko doprawione dużą dawką liryzmu – tym starsi panowie bawili swoją publiczność, a nasi artyści wszystkich obecnych na uroczystości.

Na scenie pojawili się: Natalia Nowak, Ola Kozioł, Natalia Śpiewok, Martyna Stępień, Agata Brzozowska, Martyna Szumska, Kinga Stankiewicz, Marlena Marek, Klaudia Nadrowska, Łukasz Świercz, Tomek Morawski i Kuba Ransz. Aranżację piosenek i oprawę muzyczną zapewnił Nikodem Sikorski, natomiast opiekunami przedstawienia byli p. prof. Tomasz Kozioł i prof. Aleksandra Kaczmarek.