Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.
Znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych szkół, które otrzymały 15 tysięcy zł na zakup nowości wydawniczych.

Wykaz książek proponowanych do zakupu w ramach NPRCz powstał w czerwcu b.r. m.in. w wyniku przeprowadzonej ankiety  wśród uczniów naszej szkoły . Uwzględniono również propozycje nauczycieli, zasięgnięto opinii Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego, ponadto plan zakupów  skonsultowano z innymi bibliotekami.

Do naszej szkolnej biblioteki zostały zakupione NOWOŚCI WYDAWNICZE, LEKTURY SZKOLNE oraz AUDIOBOOKI.
Każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie: fantastyka, dramaty, kryminały, reportaże, biografie, książki obyczajowe i wszystkie inne warte przeczytania.
Zapraszamy do biblioteki!!