Sekretariat

42 214-91-11

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Dnia 29 lutego 2024 r. w auli Wydziału Prawa i Administracji w Łodzi odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2023/2024 z terenu województwa łódzkiego. Miło nam poinformować, że wśród grona wyróżnionych znalazła się uczennica naszej szkoły – Alicja Wołosz z klasy 4H.
Dyplom wręczyła Wojewoda Łódzki – Dorota Ryl i Łódzki Kurator Oświaty – Janusz Brzozowski.
STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

Dnia 29 lutego 2024 r. w auli Wydziału Prawa i Administracji w Łodzi odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2023/2024 z terenu województwa łódzkiego. Miło nam poinformować, że wśród grona wyróżnionych znalazła się uczennica naszej szkoły – Alicja Wołosz z klasy 4H.
Dyplom wręczyła Wojewoda Łódzki – Dorota Ryl i Łódzki Kurator Oświaty – Janusz Brzozowski.
Skip to content