W piątkowy wieczór budynek I LO wypełnił się gwarem wyjątkowych gości – absolwentów liceum. Ich wizyta w murach szkoły była okazją do wielu wzruszających spotkań, zarówno z dawno niewidzianymi szkolnymi kolegami, jak i nauczycielami. Nie zabrakło wspomnień o tych, którzy odeszli i wzruszeń
podczas przeglądania starych kronik szkolnych czy studniówkowych zaproszeń.
To wspólne święto obecnych i byłych uczniów pokazało też, że przywiązanie do I LO jest wielopokoleniowe. Okazało się bowiem, że do szkoły przyszli absolwenci razem z dziećmi, które również uczyły się w tej szkole. Byli też rodzice obecnych uczniów, dla których była to niepowtarzalna okazja, by razem z nimi zasiąść w jednej szkolnej ławce.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego wyjątkowego wieczoru – od członków Samorządu Szkolnego począwszy, przez grupę STOS, koncert Rock&Fire i zespół Cast the Shadow, które ogniście i rockowo przywitali gości, po ich opiekunów, nauczycieli i pracowników szkoły oraz absolwentów.
Do zobaczenia w przyszłym roku. 🔥
Zdjęcia: Sonia Kacała
Więcej zdjęć można zobaczyć tutaj…